Domki nad morzem Rowy Domki nad morzem Poddąbie
603 601 588 602 640 419 rowy.domki@onet.pl

Rejsy po morzu

Wycieczki w morze realizowane są przez małe kutry i jednostki pływające, jak również duże, stylizowane na statek piratów. Dużą popularnością cieszą się w Ustce rejsy wycieczkowe na zachód słońca. Pasjonatom wędkarstwa można polecić rejsy wędkarskie kutrami rybackimi, podczas któych na pełnym morzu łowi się kilkukilogramowe dorsze.

Windsurfing

Jednym z lepszych miejsc do uprawiania windsurfingu w Polsce jest Jezioro Gardno. Wiatr termiczny wiejący w ciągu dnia od morza o sile do 3 stopni w skali Beauforta idealnie nadaje się na szkolenie windsurfingowe. Gardno jest jeziorem płytkim (maksymalnie 2,8 m głębokości), mało jest miejsc, gdzie nie ma gruntu.

Trasy rowerowe

Miłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy rowerowe wycieczki po okolicznych trasach. Rowery turystyczne dla całej rodziny są na wyposażeniu domków, pozostaje wybrać jedną z wielu tras lub udać się na swobodne zwiedzanie Rowów i okolic. Popularne trasy prowadzą wzdłuż klifu, torów, dookoła jeziora lub do pobliskich miejscowości.

Ruchome wydmy

Słowiński Park Narodowy obejmuje 19 tysięcy hektarów jezior, lasów, bagien i wydm. Rośnie tu 860 tysięcy gatunków roślin, żyje 250 gatunków ptaków. Jego największą atrakcją są rozległe ruchome wydmy tworzące niesamowitą, zmienną scenerię. Piasek zaczyna się przemieszczać już przy wietrze wiejącym z prędkością 5 metrów na sekundę.

Spacer

Spacer brzegiem morza do Poddąbia, Dębiny lub Ustki.

Góra Rowokół

Z wieży widokowej rozciąga się wspaniały widok na okolicę.

Skansen w Klukach

Muzeum Wsi Słowińskiej – skansen w Klukach k. Smołdzina.

Grzybobranie

Zbieranie grzybów, jagód oraz jeżyn w okolicznych lasach.
Rowy posiadają niepowtarzalny mikroklimat i doskonałe warunki do wypoczynku i turystyki.
© Otulone Słońcem Domki Letniskowe. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk