Domki nad morzem Rowy Domki nad morzem Poddąbie
603 601 588 602 640 419 rowy.domki@onet.pl

Rejsy po morzu

Wycieczki w morze realizowane są przez małe kutry i jednostki pływające, jak również duże, stylizowane na statek piratów. Dużą popularnością cieszą się w Ustce rejsy wycieczkowe na zachód słońca. Pasjonatom wędkarstwa można polecić rejsy wędkarskie kutrami rybackimi, podczas któych na pełnym morzu łowi się kilkukilogramowe dorsze.

Windsurfing

Jednym z lepszych miejsc do uprawiania windsurfingu w Polsce jest Jezioro Gardno. Wiatr termiczny wiejący w ciągu dnia od morza o sile do 3 stopni w skali Beauforta idealnie nadaje się na szkolenie windsurfingowe. Gardno jest jeziorem płytkim (maksymalnie 2,8 m głębokości), mało jest miejsc, gdzie nie ma gruntu.

Trasy rowerowe

Miłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy rowerowe wycieczki po okolicznych trasach. Popularne trasy prowadzą wzdłuż klifu, torów, dookoła jeziora lub do pobliskich miejscowości.

Ruchome wydmy

Słowiński Park Narodowy obejmuje 19 tysięcy hektarów jezior, lasów, bagien i wydm. Rośnie tu 860 tysięcy gatunków roślin, żyje 250 gatunków ptaków. Jego największą atrakcją są rozległe ruchome wydmy tworzące niesamowitą, zmienną scenerię. Piasek zaczyna się przemieszczać już przy wietrze wiejącym z prędkością 5 metrów na sekundę.

Spacer

Spacer brzegiem morza do Poddąbia, Dębiny lub Ustki.

Góra Rowokół

Z wieży widokowej rozciąga się wspaniały widok na okolicę.

Skansen w Klukach

Muzeum Wsi Słowińskiej – skansen w Klukach k. Smołdzina.

Grzybobranie

Zbieranie grzybów, jagód oraz jeżyn w okolicznych lasach.
Rowy posiadają niepowtarzalny mikroklimat i doskonałe warunki do wypoczynku i turystyki.
© Otulone Słońcem Domki Letniskowe. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk